Blogi avalehel

Youth Reality abiga avati Sindi ujula võrkpalliplats

July 28th, 2009

priit-palli-ja-vorgugaJuba möödunud suvel haaras Sindi seltsimaja juhataja Priit Kask initsiatiivi ja asus koos vabatahtlike abilistega korrastama endise Sindi ujula kaldapealset ja lähemat ümbruskonda. Tööd tegid õpilasmalevlased, linnakodanikud ja linnavalitsuse töötajad. Nõu ja jõuga abistas linnaaednik Sirli Pedassaar, kes jälgis, et võsa maha võttes ei satuks sae või trimmeri ette mõni kasvamist vääriv puu. Samuti aitas ta niita ja oksarisu põletada. Ehitusinsener Vallo Vaargas ja abilinnapea Rein Ariko hoolitsesid lammutatud ujulahoone aluse puhastamise pärast jaasfalti-puhkimas2 lõikasid asfaldist suurema lõigu välja. Toomas Asi ettevõtmisel veeti asfaldist vabastatud osa liiva täis. Peale nende oli veel mitmeid kaasa lööjaid linnakodanikke, keda nimepidi ei tea nimetada, kuid tänusõnu saab sellegipoolest öelda. Mõned päevad tagasi pandi võrgu postid püsti. Veidi varem sai remonditud kaldast alla laskuv trepp ja ehitatud veele uus plott.

sobrad-kaugemalt2

Kuna Pärnu kristliku elu keskus Youth-Reality oli avaldanud soovi külastada koos oma Ameerika ja Norra sõpradega Sindi linna ja teha ka midagi kasulikku, siis valmiski ühise mõtte tulemuselliiva-rehitsemine huvitav plaan. Sindi Avatud Noortekeskuse juhataja Helle Vent pidas nõu Sirli Pedassaarega, kes omakorda arutas Priit Kasega võimalust, mil viisil saaks kristlikele noortele soovitud tööd pakkuda.

Täna võtsid Pärnu kristliku keskuse noored koos ameerilaste ja norrakatega luuad, harjad ja rehad kätte ning andsid ujula territooriumile viimase lihvi. Võrkpalliplatsile veetud liiv rehitseti laudtasaseks. Priit Kask sõitis jalgrattal samuti kohale ja arutas pakiraamilt lahti kaasa toodud uue võrgu ja palli. Kohe peale võrgu ülespanekut läks lahti avavõistluseks Sindi noorte ja rahvusvaheliste helle-vent2meeskondade vahel. Seekord tuli tunnistada külaliste paremust. Ehkki välissõbrad pidid varem palliplatsilt lahkuma, ei raatsinud kohalikud nii ruttu palli käest visata. Aegapidi saabusid aga täiendavad jõud mitme meeskonnaga, kel kõigil oma pall kaasas. Kui Priit õhtueel läks vaatama, kas saab pimeduse saabudes võrgu maha võtta, et võimalikke kurikaelu kurvastada, selgus, et noored ei kipugi koju minema ja pallimängulisi oli veelgi juurde tulnud.

Tuleb tunnistada, et hea algatus on kõigiti korda läinud. Enne platsilt lahkumist kinkis Sirli Pedassaar külalistele mälestuseks raamatu, mis anti välja Sindi 70. juubeliks ja linnavalitsuse kirjaga pastakaid.

meeskondade-rivistuspallimangservtostesven-veedla-ja-kenneth-daasvandsirli-tutvustab-ameeriklannale-sinditsindi-noored-omavahelkulalised-lahkuvad-platsilt

Samal teemal:

Youth Reality esines Sindi noortele


3 vastus “Youth Reality abiga avati Sindi ujula võrkpalliplats”

  1. Pärnumaa » Blog Archive » Wöhrmanni puiesteelt Sindi ujulasse:

    [...] Youth Reality abiga avati Sindi ujula võrkpalliplats [...]

  2. Pärnumaa » Blog Archive » Sindi linna külastasid noored kristlased:

    [...] Youth Reality abiga avati Sindi ujula võrkpalliplats [...]

  3. Pärnumaa » Blog Archive » Kristlik rockkontsert Sindis, täiendatud:

    [...] Youth Reality abiga avati Sindi ujula võrkpalliplats [...]

Jäta vastus