Blogi avalehel

Youth Reality esines Sindi noortele

July 28th, 2009

trummar1pallimangu-autasud1

Peale Sindi ujula palliplatsi korrastamist ja omavahelist jõukatsumist kohalike noortega siirdusid külalised Kristiansandist, Los Angelesest ja Pärnust Sindi Avatud Noortekeskuse juurde, kus esitasid tänapäevase kristlikku muusikaga kontsert-show koos Pärnu Youth-Reality liikmetega.

Kontserdi alguses autasustas Sindi noortekeskuse juhataja Helle Vent võrkpallis osalenud võistlejaid, andes kumbagile võistkonnale suure Kalevi šokolaadi ja diplomi. Välisvõistkond sai suupisteks koti õunu ja Sindi noortele läks suur purk kaljaga.

Edasi võttis juhtimise üle norralane Kenneth Daasvand, kes elab Pärnus juba 5. aastat ja suudab end eesti keeles täiesti mõistetavaks teha. Kenneth on hea laulumees ja nähtavasti tubli rokkar, kelle liigutused panid keha mõned korrad üsna ehmatavasse väändesse. Huvitava tantsulise sõnumiga esinesid väliskülalised. Selle sisu ei julge küll lugejale tõlgendada, sest mõnele teisele vaatajale võis sama sõnum võibolla pisut teistmoodi tunduda. Kuid kunst ei peagi olema kõigi jaoks üheselt tajutav. Põnevalt kena oli näha eesti neidude n.ö. asfaldi balletti, kui nii tohib seda tantsu nimetada, sest vähemalt üks tantsijanna tippis tänaval päris varba otstel.

Lastele tehti sealsamas murul istudes maalinguid näole või käele. Jagati pikki ussikujulisi õhupalle, mida keerati erinevatesse kujunditesse.

Pastor Sven Veedla sõnade järgi on Pärnu kristliku elu keskuse näol tegu vähe iselaadse kristliku kogudusega, milles tegutseb enamvähem pidevalt 30 noore ümber. Koguduse elu on viidud võimalikult vabameelseks ja noortele pakutakse neid huvitavaid tegevusi muusikas ning liikumises. Siiski kutsub nende sõnum hoiduma alkoholist, narkootikumist ja ohjeldamatust vabameelsest seksist.

tunnustus-ja-sokolaadneidude-kaasaelaminenoori-on-parasjaguohupallide-ja-maalingutegaohupalli-kujundidullatusmookade-ja-trummipulkadegamaskitega-etendusmaaliminelaulab-kenneth-daasvandkaks-nappu-pustikenneth-daasvand

3 vastus “Youth Reality esines Sindi noortele”

  1. Pärnumaa » Blog Archive » Youth Reality abiga avati Sindi ujula võrkpalliplats:

    [...] Youth Reality esines Sindi noortele [...]

  2. Pärnumaa » Blog Archive » Sindi linna külastasid noored kristlased:

    [...] Youth Reality esines Sindi noortele [...]

  3. Pärnumaa » Blog Archive » Kristlik rockkontsert Sindis, täiendatud:

    [...] Youth Reality esines Sindi noortele [...]

Jäta vastus