Blogi avalehel

Ilmus „Kahe jõe vahel” järgmine osa

January 21st, 2010

Trükist jõudis lugejate lauale 6. raamat „Kahe jõe vahel”, mis räägib Paikuse elust läbi aegade. Raamatut esitletakse 25. jaanuaril kell 15.00 Paikuse vallamajas.

seni-ilmunud-trukiseid-paikuse-elust-labi-aegadetule-tulemine-vastuvott-reius

Fotodel: 1) Trükiseid Paikuse elust läbi aegade; 2) “Tule tulemine” vastuvõtt Reius 2009. a.

Järjekordselt on selles vihikus väga palju artikleid kirjutatud Heldor Kääratsi poolt: „1938. a. reform Eestis ja Pärnumaal”, „Käsuliinid okupatsioonide tingimustes”, „225 aastat Johann Christoph Wöhrmanni sünnist”, „Ajalooprofessor Jaan Konks”, „Juubelilaulupeo tuletoojad Paikusel”. Seljametsa Muuseumi juhataja Laine Järvemäe kirjutab Pustuski Ühispiimatalitusest ja Põlendmaa küla ajaloost. Laine Lepp on uurinud meireiskäikusid, sealnähtut ja toimunut möödunud sajandil. Veel kirjutab Laine Lepp Sindi-Lodja laadast. Harri Timberg kirjeldab samal ajal Seljametsa külalaata. „Minu perekonna lugu” jutustab Asta Kasemets. Helja Puusaar on pannud kirja „Esimesed tööaastad kolhoosis”. Koduloolane Elvy Ennis lõpetab raamatu looga „Ei või olla!”.

Väljaandmiskulud on kaetud Paikuse Vallavalitsuse ja Omaalgatuse Programmi rahadega. Raamatut on võimalik 20 krooniga osta Seljametsa Muuseumis ja vallamajas.

Üks vastus “Ilmus „Kahe jõe vahel” järgmine osa”

  1. Pärnumaa » Blog Archive » „Kahe jõe vahel” tuleb kirjutada suureks koguteoseks:

    [...] Ilmus „Kahe jõe vahel” järgmine osa [...]

Jäta vastus