Blogi avalehel

Port Artur täieneb esinduskauplusega Protten

February 25th, 2010

portaal-asub-kaubanduskeskuse-hoone-valjaulatuvas-osas1Kodumaine rõivatootja Protten avab homme, 26. veebruaril Port Arturis uue kaupluse, kus lisaks naisteriietele on nüüdsest müügil ka meesterõivad.

Protten pakub klassikalisi ja igapäevaseid rõivaid noormeestele ja meestele. Meestele suunatud brändidest on esindatud Ar-ma, Doramafi Sicilia, Mel Richman. Klassika austajad leiavad Protteni uue kaupluse meesterõivaste valikust maitseka ülikonna, selle juurde sobiva päevasärgi ja lipsu. Vabama joone eelistajatele pakub Protteni kauplus särke ja pükse.

Naised leiavad Prottenist nägusaid kevadmantleid, kostüüme, seelikuid, pikki pükse, käe- ja rahakotte, kindaid, mütse, salle ning ehteid.

Suure osa uue poe kaubavalikust moodustab Protteni omatoodang. Protten on Eesti ettevõte, mis alustas rõivatootmisega 1993. aastal. Tänaseks on Protteni kaubamärgi all avatud esinduskauplused Keilas, Rakveres ja Pärnus ning edasimüüjaid tegutsevad paljudes linnades üle Eesti. Pärnus on Protteni tooteid edasimüüjate kaudu müüdud juba 16 aastat.
Kauplus Protten 2 avatakse Port Artur 2 teisel korrusel 26. veebruaril kell 15.

Protteni kaupluse 124 ruutmeetrit on sisustatud disainibüroo Tolli&Tolli abiga.

Jäta vastus